Jedyne w Polsce myjnie
z ciśnieniem wody 150 bar!

Bezdotykowa myjnia
24h w Poznaniu

Myjnia Poznań

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowoczesnej myjni w Poznaniu, wyposażonej w zaawansowane technologie mycia i pielęgnacji, które pozwalają na skuteczne usunięcie wszelkich zabrudzeń z powierzchni samochodu. Nasza myjnia samochodowa oferuje system bezdotykowego mycia, dzięki któremu można uniknąć ryzyka zarysowania lakieru oraz oszczędzić czas potrzebny na mycie ręczne. W przypadku silnie zabrudzonych samochodów oferujemy technologię mycia wstępnego, która usuwa brud i osady z pojazdu przed procesem bezdotykowego mycia.

 

Jedyne w Polsce myjnie
z ciśnieniem wody 150 bar!

Nasza myjnia należy do sieci myjni bezdotykowych, które jako jedyne w Polsce dysponują ciśnieniem wody wynoszącym aż 150 bar. Woda pod wysokim ciśnieniem 150 bar pozwala na skuteczne usunięcie nawet najtrudniejszych zabrudzeń i osadów z karoserii, felg czy podwozia samochodu.

Programy w naszej myjni:

Dysponujemy 4 stanowiskami mycia i 2 odkurzaczami. Oferujemy różne programy mycia, dostosowane do potrzeb i preferencji klientów.

 

  1. Turbo oprysk – dzięki zastosowaniu wysokociśnieniowego strumienia wody i odpowiednich detergentów, możliwe jest usunięcie uporczywych zabrudzeń.
  2. Mycie proszkiem – samochód jest czyszczony gorącą wodą pod wysokim ciśnieniem, a następnie za pomocą specjalnego urządzenia rozpyla się na niego mikroproszek, który usuwa brud i osad. Zaletą tego sposobu mycia jest to, że jest on bardziej delikatny niż tradycyjne mycie za pomocą szczotek, co minimalizuje ryzyko powstania zarysowań na lakierze.
  3. Mycie szczotką – skuteczna metoda usuwania mocnych zabrudzeń, przy odpowiednio dobranej szczotce oraz aktywnej pianie pod niskim ciśnieniem.Spłukiwanie wstępne – spłukanie samochodu czystą wodą pod wysokim ciśnieniem, pozwala usunąć z powierzchni pojazdu zanieczyszczenia, takie jak kurz, brud czy resztki owadów.
  4. Woskowanie – woskowanie gorącym woskiem z zastosowaniem nowoczesnej technologii nano.
  5. Spłukiwanie końcowe – jednym z najbardziej skutecznych sposobów spłukiwania jest użycie wody zdemineralizowanej, która poddaje się procesowi oczyszczania zwanemu osmozą. Ten innowacyjny proces usuwa wszelkie zanieczyszczenia i minerały, które mogłyby pozostawić plamy lub zacieki na czyszczonej powierzchni.


Dostępność 24H

Nasza myjnia samochodowa działa w systemie samoobsługowym. Jesteśmy dumni z możliwości zapewnienia klientom dogodnej opcji korzystania z naszych usług o każdej porze dnia i nocy. Nasze myjnie są otwarte 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, co oznacza, że ​​klienci mają pełną swobodę decydowania o tym, kiedy chcą umyć swoje auto.

Zaufało nam ponad milion klientów

Nasza bezdotykowa myjnia samochodowa wyposażona jest w nowoczesne urządzenia i narzędzia, które pozwalają na dokładne i skuteczne czyszczenie pojazdów. Klienci mogą wybierać spośród różnych programów mycia, w zależności od potrzeb i preferencji. Oprócz tradycyjnego mycia wodą, oferowane są również programy z użyciem piany, wosku i innych środków czyszczących.

 

Wysokiej jakości chemia myjąca używana w naszych myjniach charakteryzuje się kilkoma istotnymi cechami. Przede wszystkim, jest ona skuteczna w usuwaniu różnego rodzaju zabrudzeń, takich jak brud drogowy, oleje, sadza czy owady. Dzięki temu, pojazdy po skorzystaniu z naszych myjni odzyskują swój pierwotny blask i czystość.

 

Chemia myjąca stosowana w naszych myjniach jest bezpieczna dla lakieru i innych powierzchni pojazdu. To ważne, ponieważ właściciele pojazdów chcą mieć pewność, że ich auta będą czyste, ale również nienaruszone. Kładziemy duży nacisk na jakość oferowanych usług. Dbamy o to, aby nasze myjnie były zawsze czyste, schludne i bezpieczne dla klientów.

Myjnia bezdotykowa – Samochodowa Poznań – Kaufland Piątkowo ASB24,
ul. Opieńskiego 1, 60-687 Poznań
Telefon: 797 336 677

Właścicielem marki ASB24 Myjnie jest
Auto Centrum Baranowski
os. Wichrowe Wzgórze 10, 61-674 Poznań